betaTuLapka - znajdź swojego pupila na tulapka.pl

Piękna i rozmruczana kotka maine coon

Opublikowane 06 marca 2020, 23:21 12395 wyświetleń

2,500zł

Obecnie została nam ostatnia kotka, gotowa do zmiany domu
Demeter Iskierka*PL – czarny szylkret z białym. Demi jest bardzo towarzyską i rozmruczaną kotką. Uwielbia się bawić wędką i pieszczochy na kolanach. Ciągle szuka człowieka, jak to szylkret ma swój charakterek :)

W naszej hodowli, prowadzonej z pasją od 2009 roku, staramy się tworzyć warunki pozwalające naszym kociętom na szybkie zaaklimatyzowanie się w nowym domu. Ponieważ nasza hodowla jest naszym hobby, a nie podstawowym źródłem utrzymania, ja i mój mąż realizujemy się zawodowo w swoich miejscach pracy. Dzięki temu kocięta przyzwyczajone są od pierwszych dni do trybu życia prowadzonego przez większość ludzi na świecie. Nie mają problemu z pozostawaniem w ciągu dnia w domu, a żyjąc bez ograniczania dostępu do ludzi, szybko socjalizują się i nie są zaskoczone typowymi pomieszczeniami, meblami, sprzętami czy zachowaniami nowych właścicieli.

Każdy kot w naszej hodowli jest przebadany.
Oprócz podstawowych badań genetycznych, które są dla nas bezwarunkowym minimum, robimy również badania na wszelkie pasożyty, wirusy, kardiomiopatię mięśnia sercowego, prześwietlenie na dysplazję oraz wielotorbielowatość nerek.
Kociaki są kastrowane w wieku 14 tygodni, nie stosujemy wczesnej kastracji ani nie wydajemy kociąt bez kastracji. W naszej opinii ten zabieg, jak i również rekonwalescencja po nim należy do naszych obowiązków i nie obciążamy tym przyszłych właścicieli.
Regularnie uczestniczymy w polskich i międzynarodowych wystawach.
Dzięki temu mamy pewność, że nasze koty osiągają standardy przewidziane dla wzorca rasy. Nie rozmnażamy również kotów nieposiadających przynajmniej dwóch ocen sędziowskich (licencja hodowlana).
Każdy nabywca ma prawo do odwiedzin i samodzielnego zweryfikowania warunków, w jakich żyją z nami nasze kocięta.

Po parze:
GIC Roland Magnus*PL - HCM usg (serce), HD rtg (dysplazja), i badania genetyczne: PK, HCM1, HCM3, SMA, PKD, grupa krwi.
IC OlymPea Vico Silverbastis*PL - HCM usg (serce), HD rtg (dysplazja), PKD usg (nerki) i badania genetyczne: PK, HCM1, HCM3, SMA, PKD, grupa krwi.

W dniu odbioru kota nowy właściciel otrzymuje książeczkę zdrowia kota z wpisami o szczepieniach, odrobaczeniu, wpisem o przebytym zabiegu kastracji, wklejkami z numerem chip, 5-cio pokoleniowy rodowód wydany przez IBSCC należący do WCF, wyprawkę, kserokopie badań rodziców kota, zaświadczenie weterynaryjne o stanie zdrowia kota wystawione nie później niż trzy dni przed odbiorem, umowa cywilno-prawna.

Więcej zdjęć można zobaczyć na /Iskierkacats/

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i odwiedzin.

Miasto Warszawa
Wykastrowanytak
PłećKotka
Typ ogłoszeniaSprzedaż
FederacjaWCF
KlubIBSCC
Dostępnośćdo odbioru
Nazwa hodowliIskierka*PL
Sprzedaż do hodowlinie
Strona hodowliwww.iskierkacats.pl

Ewa Kondraciuk
Pokaż nr. telefonu
Wiadomość

Podziel się ze znajomymi

Podobne ogłoszenia